Angelica Wiik färglitografi

259174

WIIK, Angelica (född 1960): Den röda rosen, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 86x59 cm

Rum 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (21 bud)
1394453
1394448
1 900
1394436
1 800
1394446
1 800
1394436
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.