Georges Braque färglitografi

259152

BRAQUE, Georges (1882-1963): efter, Interieur ā la Palette, färglitografi utförd av Henri Deschamps efter förlaga av Georges Braque omkring 1950, signerad och numrerad G. Braque 163/200, 47x47 cm

Rum 17

Georges Braque färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1402263
8 000
1402260
5 200
1401633
5 000
1395488
4 200
1394850
3 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.