Oskar Bergman vårlandskap

259150

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vårlandskap, signerad Oskar Bergman, akvarell och täckvitt på papper, 17,5x12,5 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Oskar Bergman vårlandskap

Budhistorik (15 bud)
1400755
12 500
1400689
12 000
1400754
11 500
1400689
10 000
1400686
9 800

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.