Mapp Teckningar av Johan Tobias Sergel

259149

MAPP, teckningar av Johan Tobias Sergel i Nationalmuseum, färgfaksimilreproduktioner, utgivare John Kroon, 1945, numrerad 170/200

Mapp med smärre slitage, ej genomgången

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

1393333
450
1393251
1393251
1387799

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.