Karmfåtöljer Carl Malmsten Lata Greven

259135

KARMFÅTÖLJER, 1 par, Carl Malmsten, "Lata greven", originalklädsel, brännmärkta CM, sitthöjd ca 42 cm

Klädsel med slitage/skador

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
1393834
3 200
1393800
2 800
1393782
2 600
1393777
1393774

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.