Sadel 1800-tal

259131

KLÖVJESADEL, 1800-tal, allmoge, rikt snidad dekor samt text AOS 1803, höjd ca 32, 56x44 cm

Slitage, smärre torrsprickor

Allmoge

Rum 3

Sadel 1800-tal

Budhistorik

2014-08-16 kl 18:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.