Gustav Rudberg kväll i hamn Ven

259115

RUDBERG, Gustav (1915-2001): "Kväll i hamn, Hven", signerad Rudberg, olja på duk, 70x90 cm, a tergo porträttskiss

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (13 bud)
1410513
7 000
1410509
6 800
1410507
6 600
1410490
6 400
1410404
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.