Stig Claesson färglitografi

259114

CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): Stockholmsvy i skymning, signerad och daterad Stig Claesson 80, färglitografi, 47x62 cm

Nedre marginal med fuktfläck

Rum 6

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (17 bud)
1391674
1392792
1391674
950
1392768
900
1391674
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.