Karmstol björk

259107

KARMSTOL, 1940/50-tal, björk, spjälad rygg, lösa kuddar samt klädda armlän, klädsel i paisleymönstrat tyg, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, märken, fläckar och skador på tyg

Rum 6

Karmstol björk

Budhistorik (27 bud)
1393797
1393795
1393796
1 900
1393795
1 800
1393793
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.