Oljemålning tillskriven Augusta Bergman

259105

BERGMAN, Augusta (1800-tal) tillskriven: Vattenfall, olja på pannå, 19x31 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

1393703
450
1393702
1393696
1392779

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.