Jorgo Krallis färgetsning

259098

KRALLIS, Jorgo (född 1937): "Nina 1927", signerad, numrerad 17/125, färgetsning, ca 43x50 cm

Fack 15

Jorgo Krallis färgetsning
Budhistorik (14 bud)
1392733
950
1392277
900
1391959
850
1391761
1391958
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.