Stig Claesson pastell

259096

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Åker, signerad och daterad Stig Claesson 76, pastell, ca 40x52,5 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Stig Claesson pastell

Budhistorik (7 bud)
1393640
1 900
1387498
1 800
1387498
1 700
1393639
1 600
1387498

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.