Axel Hilleström akvarell

259086

HILLESTRÖM, Axel (1874-?): Kustbild, signerad Axel Hilleström, akvarell, 37x60 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Axel Hilleström akvarell

Budhistorik (6 bud)
1393250
500
1393243
450
1392772
1393242
1392772

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.