Aladådformer i koppar

259081

ALADÅBFORMER, 2 st, 1800-tal, koppar, i form av fisk, längd ca 25 cm

Slitage, anlupna, ena skev, bucklor

Diverse

Monter 30

Aladådformer i koppar

Budhistorik (17 bud)
1393713
3 600
1393596
3 400
1393596
3 200
1393592
1393595

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.