Marie-Louise Ekman färglitografi

259078

EKMAN, Marie Louise (född 1944): "Ta dig i kotan", signerad och daterad Marie Louise De Geer 1968, numrerad 9/35, färglitografi, 56x43 cm

Veck, revor, smärre fläckar

Rum 10

Budhistorik (22 bud)
1393609
1393607
2 800
1393393
2 600
1391984
2 400
1393391

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.