Fällbord 1800-tal

259075

FÄLLBORD, 1800-tal, fanér i björk, diameter ca 84, höjd ca 76 cm

Smärre slitage

Rum 5

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1393601
1390178

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.