Gustaf Rudberg Kustlandskap

259073

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Kustlandskap, signerad Rudberg, olja på duk, 82x95,5 cm

Repa

Konst, Måleri

Kundcenter

Gustaf Rudberg Kustlandskap

Budhistorik (24 bud)
1409536
20 000
1409545
19 500
1409536
19 000
1409534
18 500
1409533
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 930 EUR, 2 192 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.