Lars Tärning, Bordeaux

259062

TÄRNING, Lars (född 1945): "Bordeaux", signerad och daterad -12, skiktmåleri på pannå, 38,5x 29,5 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Lars Tärning, Bordeaux

Budhistorik (15 bud)
1394210
1 700
1394207
1 600
1394209
1394207
1 400
1392409
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.