Lars Tärning, Clementiner

259060

TÄRNING, Lars (född 1945): "Clementiner", signerad och daterad Lars Tärning -08, skiktmåleri på pannå, 32 x 36 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Lars Tärning, Clementiner

Budhistorik (9 bud)
1395644
1392635
1392635
1392634
1392633
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.