Soffbord / serveringsvagn 1960-tal

259056

SOFFBORD / SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, skiva i keramik, tre genomgående lådor, mässingsdetaljer, på tre gummihjul, höjd 55, 108x40 cm

Bruksslitage

Rum 8

Budhistorik (8 bud)
1393780
1 600
1391193
1390795
750
1390609
700
1390155
650

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.