Spegellampett 1700-tal

259050

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, gustaviansk, skuren dekor av bl a bandrosett, höjd ca 50 cm

Mindre skador, renoverad, kompletterad ljusarm

Belysning, Speglar

Kundcenter

Spegellampett 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
1393721
7 000
1392538
6 800
1390794
6 600
1389463
6 400
1389462
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.