William Hogarth efterföljare oljemålning

259044

HOGARTH, William (England 1697-1764) efterföljare till (omkring 1820): Krogscen, olja på duk, 70x101 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (17 bud)
1392752
9 000
1393790
8 800
1392752
8 400
1393789
8 200
1392752
7 400

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.