Bordsur rokokostil

259041

BORDSUR, 1800-tal, rokokostil, bronserad metall, dekormotiv med bla rocaille och lagerkrans, krönt av putto, höjd ca 45 cm, nycklar finns

Urtavla med smärre skador

Klockor/Ur

Monter 30

Bordsur rokokostil

Budhistorik (24 bud)
1393670
3 200
1393667
1393669
1393667
2 800
1393668
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.