Fåtölj

259031

FÅTÖLJ, 1950/60-tal, klädsel i röd textil, ben i björk, sitthöjd ca 37, bredd ca 66 cm

Bruksslitage

Rum 5

Fåtölj

Budhistorik (5 bud)
1392888
500
1392794
450
1392793
1391842
1389650

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.