Stolar teak 1960-tal

259029

STOLAR, 2+2 st, bl a Jan Hallberg, Tallåsen AB, 1960-tal, formpressade sitsar samt ryggstöd i teak, underreden i björk, sitthöjd ca 43 cm

En stol med lagning, slitage, fläckar

Rum 12

Stolar teak 1960-tal

Budhistorik (15 bud)
1390849
1 300
1392812
1390849
1392807
1390849
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.