Orientmatta

259019

ORIENTMATTA, Keshan, signerad, semiantik, ca 402x299 cm

Kortsidor med slitage, smärre fläckar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (8 bud)
1393351
4 800
1393350
4 400
1392749
1392350
1389914
2 800

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.