Sängbord Bodafors i ek

259015

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, ek, design Engström & Myrstrand för Bodafors, höjd 57, 54x46 cm, brännmärkta

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 10

Sängbord Bodafors i ek

Budhistorik (18 bud)
1392532
1 600
1392441
1392441
1388103
1392369

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.