Blomlåda i teak

259014

BLOMBORD, 1900-talets mitt, teak, genombruten dekor, mässingsskodda fötter, höjd ca 66, 93x27 cm

Smärre slitage

Rum 7

Blomlåda i teak

Budhistorik (16 bud)
1392877
1 900
1392084
1 800
1392876
1 700
1392084
1 600
1391376

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.