Stolar Holm populär

259013

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, troligen "Holm populär", design Oscar Ahrén för Åhlén & Holm, ryggbricka i rotting, sitsar i blå och rostfärgad gallon, benställning i svartlackerat stål, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, en ryggbricka med skada, smärre rostangrepp

Rum 6

Stolar Holm populär

Budhistorik (9 bud)
1392846
1 400
1392863
1 300
1392846
1392862
1392846

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.