Serveringsvagn i teak på benställning i stål

259012

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teak, benställning i stål, på gummiförsedda hjul, höjd ca 54, 40x66 cm

Smärre slitage

Rum 11

Budhistorik (20 bud)
1393068
1392987
1393067
1392987
1 900
1393066
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.