Dambord i valnöt 1800-tal

259010

DAMBORD, nyrenässans, 1800-tal, valnöt, svängd skiva svarvade ben, låda i sarg, invändigt med lådfack, höjd 74, 60x41 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Dambord i valnöt 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
1392936
1392748
1 400
1392301
1 300
1392746
1 300
1392301

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.