Sybord 1800-tal

258991

SYBORD, 1800-tal, utdragsskivor för ljusstakar, sarg med låsbar låda, lådinredning med fack, nyckelskylt i ben, höjd ca 74, 62x38 cm, nyckel medföljer

Slitage, senare nyckelskylt

Rum 5

Sybord 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1388169
1388003
1388002
550
1388001
1387629

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.