John Syer oljemålning

258988

SYER, John den äldre (England 1815-1885), alternativt John Syer den yngre (England 1846-1913): Berglandskap med figurer, signerad och daterad John Syer, June 1877, olja på duk, 51x77 cm

Konst, Måleri

Rum 4

John Syer oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1398740
1395943
700
1395940
650
1393550
600
1391651

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.