Bestick mm. silver 18/1900-tal

258987

POKAL, LJUSSTAKE, BESTICK, mm., silver, 18/1900-tal, bl a Sverige, Danmark, England, olika modeller bl a fiolmodell, svensk rund, engelsk snäck, gammal fransk, total vikt exklusive fyllda delar och delar av järn ca 1200 g

Slitage, mindre skador och gravyrer förekommer

Silver

Monter 28

Budhistorik (1 bud)

1386999
2014-08-07 10:19:58
3 600

2014-08-15 kl 21:18
Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.