Isabel Pons pastell

258978

PONS, Isabel (född 1924): Avklädd kvinna, signerad och daterad Isabel Pons -47, pastell, 49x66 cm

Konst

Rum 6

Isabel Pons pastell

Budhistorik (11 bud)
1392875
1392401
750
1392581
750
1392401
700
1391634
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.