Bord jugend i mässing

258974

BORD, 1900-talets början, jugend, metall, dekor av blommor, samt geometriska mönster, på tre ben, höjd ca 150 cm

Senare skruvar, slitage

Rum 4

Bord jugend i mässing

Budhistorik (6 bud)
1392959
1392931
1 600
1392930
1 300
1392806
600
1388184
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.