Per-Åke Persson fotografi

258967

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "Dragon Fighter", c-print, signerad Per-Åke Persson, daterad a tergo 2002, numrerad 2/3, 69x68 cm

Konst, Fotografi

Rum 5

Per-Åke Persson fotografi

Budhistorik (9 bud)
1392663
2 800
1391603
2 600
1391434
2 400
1391263
1390791

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.