Per-Åke Persson fotografi

258966

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "End of the Nightshift", New York, c-print, silikonmonterad, signerad och daterad a tergo Per-Åke Persson New York 2006, numrerad 3/3, 70x100 cm

Konst, Fotografi

Rum 17

Per-Åke Persson fotografi

Budhistorik (16 bud)
1393073
5 000
1393072
4 800
1393041
4 600
1393039
4 400
1393040
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.