Severin Nilson oljemålning

258958

NILSON, Severin (1846-1918): Blomsterstilleben, signerad Severin Nilsson, daterad Mariefred 1878 á tergo, olja på duk, 51x39 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1392745
4 600
1392686
4 400
1392670
4 200
1392685
4 200
1392670

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.