Spiselhundar 18/1900-tal

258956

SPISELHUNDAR, 1 par, 18/1900-tal, England, höjd ca 33 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall, botten/kanten med tillverkningsdefekt

Keramik/Porslin

Rum 14

Spiselhundar 18/1900-tal

Budhistorik (10 bud)
1392844
1 400
1392837
1 300
1392843
1 300
1392837
1388640

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.