Silver bl a Tostrup

258949

SUPSKEDAR, 2 st, Tostrup, förgyllt silver med emaljarbete, i originalask, BORSTAR, 2 st, silver, England, BÄGARE, Stockholm 1938, SALTKAR, 2 st, GAB, Stockholm 1951, skedar medföljer

Bägare samt borste med skada, bucklor

Silver

Monter 28

Silver bl a Tostrup

Budhistorik (6 bud)
1392509
1392257
600
1391929
550
1386994
500
1386993
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.