Steven Clark akvarell

258941

CLARK, Steven (född 1953): På fartygsdäcket, signerad S. Clark, akvarell, 68x46 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Steven Clark akvarell
Budhistorik (10 bud)
1392735
750
1392981
700
1392735
650
1392462
600
1390243
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.