Gunilla Mann färglitografi

258938

MANN, Gunilla (född 1947): "Stan på landet", signerad Gunilla Mann, EA, färglitografi, 41x53 cm

Rum 6

Gunilla Mann färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1392996
1 600
1392999
1392996
1 400
1392701
1 300
1392600

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.