Aladåbform och sängvärmardel

258935

ALADÅBFORM samt del till SÄNGVÄRMARE, koppar resp mässing, 17/1800-tal, sängvärmaren med delvis genombruten reliefdekor, aladåbform invändigt förtennad, handtag i smide, 37 resp 24 cm

Slitage

Allmoge

Monter 28

Aladåbform och sängvärmardel

Budhistorik (8 bud)
1392942
1392892
750
1391273
700
1388814
650
1388814
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.