Line Bergseth oljemålning

258934

BERGSETH, Line (född 1965, Norge): Fractaler, signerad och daterad a tergo Line Bergseth 2007, olja på duk, 48x54 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Line Bergseth oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1392871
2 600
1392684
1392179
1 700
1390529
1390528

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.