Edvin Ollers oljemålning

258927

OLLERS, Edvin (1888-1959): Försommar med blommande fläder, olja på duk, signerad och daterad E Ollers1935, 53x45 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (30 bud)
1392624
1392432
2 800
1392432
2 400
1391794
1391064

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.