Dick Beer oljemålning

258925

BEER, Dick (1893-1938): Sommarlandskap med hus, signerad och daterad Dick Beer 1914, olja på pannå, 54x44 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Dick Beer oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1392909
1392908
3 800
1392905
3 600
1392906
3 600
1392905
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.