Erik Jönsson oljemålning

258922

JÖNSSON, Erik (1893-1950): Byväg i begynnande oväder, signerad och daterad E Jönsson 1924, olja på pannå, ca 41x32 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Erik Jönsson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1392613
3 400
1392612
3 200
1392610
1392606
2 800
1392609
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.