Erik Jönsson oljemålning

258921

JÖNSSON, Erik (1893-1950): Man i gränd, signerad och daterad E Jönsson 1920, olja på duk, ca 73x54 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Erik Jönsson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1392960
1392894
1392894
1 800
1392448
1 700
1387389
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.