Vas Japan

258888

VAS, porslin, Japan, 1900-tal, balusterformad, dekor i imari med motiv av trädgård, höjd 23,5 cm

Smärre krackelyr i ytterglasyren

Orientaliskt, Porslin

Monter 27

Vas Japan

Budhistorik (17 bud)
1392238
1 400
1392236
1 300
1392224
1392235
1392224

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.